Neden Anıl Koltuk Döşeme?

Anıl Koltuk Döşeme olarakkullandığımız malzemelerden işçiliğe ve her çeşit hizmetimizde kaliteye odaklanmaktayız.

 

Anıl mobilyadan iğneden ipliğe kullanılan tüm malzeme önce kontrolden geçer ve sonra döşemeye başlanır ki hataya yer olmasın.

Bunun anlamı Anıl Koltuk Döşemeyi seçtiğinizde mobilyanızı kaliteye önem veren güvenilir ve usta ellere teslim ediyor olmanızdır.

Ücretsiz Keşif ve Bilgendirme

İşin uzmanı olan ustamız size uygun bir vakitte evinize gelir, koltuk ölçülerinizi alır ve hangi malzemelerin değişmesi gerktiği konusunda sizi detaylı bilgilendirir,isteğiniz dogrultusunda kumaş yada deri örnekleri getiri ve mutlaka size yazılı bir yabılacak işin planı ve fiyat listesi bırakır, kesinlikle ekstra bir ödeme daha çıkmaz.

BEYLİKDÜZÜ ve civarına ÜCRETSİZ nakliye

döşemelikleriniz, baya cila olacak mobilyalarınız ya da tamir gerektiren koltuklarınız size uyan bir vakitte tam zamanında evinizden teslim alınır işçilik biter bitmez sizinle irtibata geçilir ürünleri incelemeniz sağlandıktan sonra tekrar size uyan vakitte evinize teslim edilir.

Beylikdüzü dışında kalan bölgelere nakliye, mesafeye göre ekstra nakliye ücreti gerektirebilir.

Personelimiz:

Tüm personelimiz ustadan kalfaya mümkün olan en yüksek standartlarda işlerini yerine getirmekte olan mesleğinde uzman kişilerdir.

Jeremy Adamberry - Director of Asnew Upholstery Services

Aziz KALYONCU

Yönetici ve Şirket kurucusu

Gary Morley - Director of Asnew Upholstery Services

Fatih KALYONCU

Usta ve Şirket Kurucusu

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Çevre Politikamız

Anıl Koltuk Döşeme; gelecek nesillere yaşanabilir bir dünya bırakmak için tüm faaliyet alanlarında "Sürdürülebilir Kalkınma" ilkelerini benimsemiştir. Kuruluş değerlerimiz arasında yeralan insana, çevreye ve topluma saygılı olma ilkesi doğrultusunda.

Sorumluluk, amaç ve hedefler ile çevre performansının izlenmesini tanımlayan bir "Çevre Yönetim Sistemi"ni etkin uygulamak, Yenilikçi ve yaratıcı yaklaşımlar kullanarak sürekli iyileştirmek, Faaliyetlerimizi ilgili ulusal ve uluslararası mevzuat ve standartlar ile paydaşlarımızın beklentilerine uyumlu olarak sürdürmek, Çalışanlarımızın ve paydaşlarımızın çevre bilincini artırmak.

Küresel kaynakları korumak; enerji ve malzemenin verimli kullanılmasını sağlamak, Kirliliğin önlemek ve atıkların en aza indirmek, Faaliyetlerimizin ve ürünlerimizin tasarımdan ömür çevrimi sonuna kadar tüm süreçlerde olumsuz çevresel etkilerinin azaltmak hedeflenmektedir..

Referanslarımız

Oxford Cherwell Valley College Logo

hugo boss Akbatı & İstinye Park mağaza stand dekorasyonları

Abingdon and Witney College Logo

Beylikdüzü Köşebaşı restourant oturma grububu imalatı ve sandalye tamiratı.

Herefordshire & Ludlow College Logo

İş merkezinin ofis mobillarının tamiri ve yüz değişimi.

Aynı zamanda pek çok irili ufaklı şirket ve cafelerin oturma gruplarını yeniledik.

Bilgi:

Anıl Koltuk Döşeme
Adnan kahveci mah.
Avrupa cad. No:58/I
Beylikdüzü
İSTANBUL

Tesçil:

Vergi No:

Mahremiyet Politikası
Kullanım Koşulları